Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 23.01.2013 11:01:07 

Anam Chara

Štěňata

10.4.2010   Aragorn a Ap Owen jsou připraveni k odchodu do nových domovů. Nechtělo se nám do toho, ale už tak máme přepejskováno :-).

Apíček 

Apíček

 

Aroušek

 

21.3.2010   V pátek naši malí kluci zvraceli. Měla jsem za to, že jim nesedlo jídlo, že se předlábli sulce nebo je jim špatně z ukradené a důkladně rozkousané dceřiny bačkory. Dostali smectu, průjem ani horečku neměli a zdálo se být vše v pořádku.

V sobotu byl Aroušek ve své obvyklé kondici - se všemi a se vším si chtěl hrát, skákal a dováděl, ale Apíkovi bylo zle. Polehával, nechtěl jíst ani pít, odpoledne mu vyletěla horečka na děsivých 41°. Apatycky ležel, rychle dýchal a chrčel. Volala jsem dvěma veterinářům, ovšem byl víkend a ani jeden mi nemohl pomoci. Pohotovost daleko, než bychom dorazili, měli by zavřeno....Situace děsivá, pohltila mě strašná bezmoc a strach. Zlatý internet!!!! Našla jsem kontakt na veterinu nedaleko našeho bydliště. Pan doktor mě vyslechl a řekl jen "za 40 minut před ordinací, trefíte?" a já mu ani nemohla přes slzy poděkovat.

Apíček dostal ďobanec, infúzi, nějaké léky domů, pár piškotů a za to milému panu doktorovi počůral ordinaci  .

Byla to viróza a dnes je Apimu mnohem lépe. Už se najedl, je bez teplot, chodí, trošku si i pohrál s bráškou, ale hlavně hodně spí. Leží u dcery v posteli a vypadá to, že se mu tam moc líbí  , nevím, jak si bude zvykat znovu v pelíšku. Ale na rozmazlování má teď nárok  .

A já jsem chtěla i tady moc poděkovat MVDr. Petru Vránovi za pomoc, za velmi milé a vstřícné jednání a za ochotu opustit v sobotu v podvečer rodinu a přijet kvůli cizímu pacientovi otevřít ordinaci. Kdo to nemáte daleko a rádi by jste zařídili pro své zvířecí miláčky skvělou péči nahlédněte http://www.veterina-senov.cz/veterina-senov .

16.3.2010 

Aife:

 

Také Aife má své stránky a snad se budeme brzy kochat dalšími nádhernými fotkami :

http://www.wolfhound.cz/mujvlkodav_detail.php?MyHoundID=620

 

 

 

s milovanou paničkou

Alinka :

 

  kontrola chrupu......

 

pápááááá

Asper:

 

s Puňťou

 

..v bezpečí

8.3.2010   Děkuji páníčkům Aslana, Alexe a Alinky za založení galerií, další vývoj štěňátek můžete sledovat na těchto stránkách http://www.wolfhound.cz/mujvlkodav.php , najdete zde profily i našich psů a fenek :

Alinka http://www.wolfhound.cz/mujvlkodav_detail.php?MyHoundID=619

Aslan http://www.wolfhound.cz/mujvlkodav_detail.php?MyHoundID=616

Alex http://www.wolfhound.cz/mujvlkodav_detail.php?MyHoundID=618

7.3.2010   Alice se adaptovala v nové rodině velmi dobře, ani moc netesknila. Jako i ostatní mimísci i ona měla štěstí na báječnou a milující rodinu  .

 

Ali s paničkou a pidi kamarádkou

 

...s krásným novým obojkem...

 

 

5.3.2010  Od Eriky z Košic dorazily fotky Adelle, která se má jak jinak než báječně  . Mezi nezbytným rozmazlováním ji panička připravuje na dubnovou výstavu v Maďarsku - moc vám holky budu držet palce  .

 

 

 

Adélka s "malou" paničkou

 

 4.3.2010   Přišel nám milý dopis od páníčků Aslánka alias Asíka a několik fotek. Pejsek se má báječně, milován celým svým okolím  .

 

 

 

zlatíčko

             Také Aife se má skvěle

 

Aifinka s paničkou

  

 

              A také přišly nové fotky Asperka a Alinky  

 

Asper už umí ulovit slepici, .....

......opici,... 

 

...hravě si poradí s obrovským smetákem

 

a obklopen kořistí usne...

 

Alinka s malou paničkou

 

21.2.2010   Včera přišly fotky Asperka - má se výborně, rodina ho miluje a jak je vidět roste do krásy. Mám z něj ohromnou radost

...takhle to mám rád....

 

 

a takhle moc jsem krásný  

18.2.2010   Alince se daří skvěle, paničku už má dokonale ochočenou

 

16.2.2010   Nové fotky Alinky

  

odpolední siesta

tááák jsem roztomilá

 

 

15.2.2010   I Alex se má jak je vidět na fotografiích báječně. Mám velikou radost .

  

 s dvounohým přítelem

 

Lexík a čtyřnohý parťák

 

15.2.2010  Adélka dorazila až do dalekých Košic v pořádku a už se seznamuje s novým domovem

 

14.2.2010  Alinka se má stejně jako ostatní štěňátka báječně, už si našla v novém domově i místo

   

Alinka s paničkama

2.února 2010 - štěňátka budou tento týden slavit sedm týdnů. Běhají, trhají, vrčí a poštěkávají, úúúžasně se mazlí, umí spát v člověčí posteli, jíst piškotky a rohlíčky taky . Více http://anamchara.rajce.idnes.cz/48my_den/ .

  

15.ledna 2010 - naši maličcí slaví dnes čtyři týdny . Ani se nechce věřit, jak rychle to uteklo a kolik se toho ta malinká stvoření za tak krátkou dobu stihla naučit. Umí chodit dělat potřebu na noviny - zcela sami, jí z misek, běhají, zjistili, že mají hlas a tak poštěkávají a vyjí , umí přeprat brášku, plyšáka, moji bačkoru nebo třeba mámino ucho. Jen pózování  je nebavilo ani trošku. A proto prosím o shovívavost, byla to jejich i naše premiéra .

 Adelle

 

 

Aife

 

 

Alex

 

  

Alice

 

 

Aline

 

 

Ap Owen

 

 

Aragorn

 

 

Aslan

 

 

Asper

Více fotografií zde  http://anamchara.rajce.idnes.cz/Dnes_mame_ctyri_tydny/

7.ledna 2010 - štěňátka mají tři týdny - sedí, chodí a začínají si spolu hrát .

2.ledna 2010 - štěňátka otevírají očička a všichni už chodí ! Více na http://anamchara.rajce.idnes.cz/ .

26.12.2009 Tak už je to víc než týden.......Miminka rostou a přibývají na váze, maminka se začíná pomalinku zotavovat, brzy budeme přikrmovat. A protože čas opravdu neúprosně letí,
hledáme pro naše pejsky a fenečky oddané, laskavé a věrné páníčky, kteří budou štěňátko zahrnovat soustavnou láskou, udržovat misku stále plnou, vymýšlet mu nepřetržitě zábavu a nebudou se bát občas nabídnout svůj pelíšek k odpočinku :-) .

 
Aktualizované fotky zde http://anamchara.rajce.idnes.cz/


Včera, 18.12.2009 kolem 13,°° začala Arinka rodit. Nemohli jsme být připraveni méně. Ačkoli jsem znala přibližný termín porodu (a 18.tého byl nejpřibližnější), ačkoli jsem měla všechno připravené, ačkoli jsem Arču už několik dní pečlivě pozorovala, pořád jsem čekala, že mi dá nějaký zřetelný signál. A ona mě klidně obešla, najednou tu bylo štěně, placentu sežrala, než jsem stačila nabrat dech, dokonce překousla pupeční šňůru! Kde se to ta moje holka zlatá naučila?

Všechno šlo jako po másle a narodilo se celkem 10 krásných štěňátek - 5 kluků a 5 holčiček.

Arinka byla skvělá až do konce a já jsem na ni nesmírně pyšná .

Více fotografií z prvního dne zde: http://anamchara.rajce.idnes.cz/Irsky_vlkodav,_vrh_A_18.12.2009/

18.11.2009 - s nesmírnou radostí oznamuji všem přátelům a milovníkům vlkodavů, že dnešní sono vyšetření potvrdilo březost Arinky  .

Šťastnými rodiči budou Arista Savinika a Akros Ewa-Dar. Miminka by se měla narodit kolem 20.12.2009.

Arinka

 Aki

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud vše dobře dopadne očekáváme v posledním červnovém týdnu narození štěňátek...

 Fenky nezabřezly, další pokus na podzim.

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 TOPlist